Přípravka „A“ – 1.FK Příbram   3:5 (2:2, 0:2, 1:1)

brankář: Matoušek Šimon

1.: Vybíral, Křesina, Brunclík, Krajdl, Mašek

2.: Pšenička, Součková, Pudil, Sobotka, Jindráková

náhradník: Šimon Macháček

Ve čtvrtek 28.4. jsme místo tréninku sehráli druhé mistrovské utkání s 1.FK Příbram. Naši hráči do utkání nevstoupili vůbec dobře. Hned v prvních dvou minutách jsme dostali dva góly a hosté nás na počátku utkání přehrávali. Hráči z Příbrami hráli s větší chutí a nasazením. Nám se podařilo srovnat skore až v 9. a 11. Minutě, kdy se prosadil A.Sobotka. První třetina skončila 2:2, ale hosté byli herně mnohem lepší. Nám se nepodařilo ani v druhé třetině se soupeřem srovnat krok. Díky skvělému výkonu našeho brankáře Š. Matouška jsme v druhé třetině dostali pouze dva góly. A hru se nám nedařilo s mladými hráči z Příbrami srovnat. Až v třetí třetině se nám podařilo hru vyrovnat a z naši strany bylo i větší nasazení a chuť hrát fotbal. Díky skvělým zákrokům obou brankářů se bylo na co dívat (1:1).

Celkově hodnotím tento zápas jako příliš nepovedený. Hráči rozhodně nepředvedli dobrý výkon. Chyběla chuť hrát fotbal, nasazení i střelba na bránu. Pevně věřím, že příští zápas odehrajeme lépe, tak jak jsme u naší st.přípravky zvyklí.