Na závěr podzimu

TJ Sušice – „A“ muži 0:3 (0:0)

Capouch – Řehák (81.Valenta), Vystyd, Brotánek, Čejda, Soldát (64.Krůta), Kdolský, Dvořák (78.Hájek), Repetný, Sirotek, Lípa

Fotogalerie ze zápasu: ZDE (D.Štverák)

Tatran veze ze Sušice tři důležité body. Po podzimu skončíme v polovině tabulky s 21 body a v tabulce pravdy je to nula. Začátek zápasu tomu ale neodpovídal. Utkání se hrálo na hřišti s umělým povrchem a prakticky celý poločas trvalo, než se naši hráči přizpůsobili jiným podmínkám, než je hra na trávě. Domácí ovšem za první poločas nevystřelili na branku a jejich centry většinou prošly pokutovým územím do autu. Bohužel ani my jsme toho směrem dopředu moc nepředvedli a domácího brankáře střelami ohrozili pouze Brotánek a Lípa. Střely Vystyda, Sirotka a trestný kop Kdolského skončili nad brankou. Největší možnost pohnout skórem měl Sirotek, když Dvořák rozjel pěknou akci, posunul míč nabíhajícímu Řehákovi, který kolmou přihrávkou za obranu vyzval ke skórování Sirotka, ale ten sám na středu branky přestřelil! V závěru poločasu bylo na domácích hráčích vidět, že jim docházejí síly. Taktikou do druhé části tedy bylo naší hru ještě více zpřesnit a roztahovat do stran, čímž by se domácí ještě více unavili. To se začalo dařit a také už si hráči zvykli, že se hraje na umělce. V 57.minutě dostal míč nabíhající Repetný, nacentroval na zadní tyč, kde domácí beci nezachytili přihrávku, míče se ujal Soldát, který přeloboval vybíhajícího brankáře a poslal Tatran do vedení 0:1. Domácí ani v druhém poločase neohrozili naší branku, přesto jednu šanci měli, ale naštěstí dobrou situaci špatně vyřešili a pomezní rozhodčí musel odmávat ofsajd. Naši hráči přeci jen začali trefovat branku a v 62.minutě po střele Sirotka vytáhl míč směřující do branky s velkou námahou domácí brankář na roh. Potom vyzkoušel brankáře Lípa. V 73.minutě mohl být slavný Repetný, který neproměnil přihrávku Lípy do prázdné branky!!! Naštěstí svojí chybu napravil v 78.minutě, když uklidil míč do branky opět po přihrávce Lípy -0:2. V 81.minutě nejmladší hráč na hřišti, sedmnáctiletý Krůta, přihrál pod sebe na nabíhajícího Kdolského a bylo to 0:3. V závěru se pokusil trefit míč z první Hájek, ale bohužel mířil jen do středu branky. Pochválit je potřeba celou obranu, že neobdržela venku branku. Ale nejlepším hráčem na hřišti byl jednoznačně Jakub Čejda. Opět musíme také pochválit naše diváky, kteří pravidelně vyjíždějí na hřiště soupeřů, hoši děkujeme. Rovněž chválíme rozhodčí, kteří objektivně odpískali tento zápas.