MU: Sp.Příbram - Přípravka "A" 11:2

[15. 11. 2014 13:38:44]
MU: Sp.Příbram - Přípravka

MU: Sp.Příbram - Přípravka "A"  11:2

V sobotu 25.10. jsme zajeli k sednému mistrovskému utkání tentokrát na Spartak Příbram.

Zápas s našim tradičním soupeřem sliboval vyrovnaný a bojovný zápas zvláště po vydařeném rozřazovacím turnaji v Milíně.

Před začátkem utkání jsme si připomněli, že zápasy v Milíně jsou již za námi a nyní začínáme znovu.

Do utkání jsme vstoupili s odhodláním, ale soupeř nám od samého začátku ukazoval kdo je doma pánem.

Pouze první třetina snese od nás přísnější měřítko i když jsme ji prohráli 1:3.

Od druhé třetiny bylo na hřišti pouze jedno mužstvo. Kluci ze Spartaku nám dali lekci z produktivity , důrazu, individuálních dovednostech a bojovnosti takže po druhé třetině byl výsledek 2:7.

Do třetí třetiny jsme šli s tím, že zápas chceme zápas důstojně odehrát do konce a zkusit ještě zabojovat, ale soupeř nás již kromě pár slibných šancí k ničemu nepustil a sám nám ještě přibalil čtyři branky, takže konečné skóre nebylo vůbec lichotivé.

Musím v tomto utkání přiznat , že se nám nedařilo nic a soupeř naprosto zaslouženě díky pěkné hře , důrazu a bojovnosti zaslouženě zvítězil.

Statistika utkání:   Sp.Příbram – Sedlčany   11:2 ( 3:1, 4:1,4:0)

Branky: Varga , Štemberk Šimon

Sestava: Jindrák,Rákosník, Matoušek, Kindlmann, Vybíral, Ballon, Varga, Brunclík, Ballon, Jindráková, Štemberk O., Štemberk Š.,Voháňka

Děkujeme  všem rodičům za pomoc s dopravou a podporou při zápase.