MU: Přípravka "A" - Obecnice 9:5

[18. 11. 2014 13:48:26]
MU: Přípravka

V neděli 2.11. jsme  na domácím hřišti přivítali soupeře z Obecnice a chtěli je porazit.

Před začátkem utkání jsme si připomněli, že zápas v Milíně je již za námi a doma nechceme prohrát.

Do utkání jsme vstoupili s odhodláním, nasazením a o dost lepším herním projevem oproti zápasu v Příbrami.

V první třetině jsme šli do  vedení soupeř sice vyrovnal, ale dvěma góly jsme odskočili a po slušné hře jsme vedli 3:1.

Na začátku druhé třetiny soupeř snížil na 3:2 , ale nenechali jsme se zaskočit a pořádně jsme zabrali a po pěkných akcích jsme navýšili vedení na 6:2.

Do třetí třetiny jsme chtěli vlétnout a soupeři přidat další branky začali jsme dobře  a dali na 7:2 , ale pak jsme si lehce schrupli a soupeř nás dotáhl až na 7:5 po individuálních chybách jednotlivců. Nakonec jsme ukázali , že umíme bojovat a za podpory rodičů jsme zápas dotáhli do vítězného konce a přidali ještě dvě branky.

V tomto zápase jsme ukázali zlepšený výkon proti zápasu se Spartakem jsme se nebáli hrát fotbal , řešili jsme věci fotbalově a bojovali jsme . Zápas vyšel brankově Šimonovi Štemberkovi a herně i gólově Jonášovi Habartovi.

Statistika utkání:  Sedlčany - Obecnice   9:5 ( 3:1, 3:1,3:3)

Branky:   Štemberk Š. 4x, Habart 2x, Brunclík, Kindlmann,Ballon

Sestava: Jindrák,Rákosník, Matoušek, Kindlmann, Vybíral, Ballon, Varga, Brunclík, Ballon, Jindráková, Štemberk O., Štemberk Š.,Voháňka

Děkujeme  všem rodičům za  podporou při zápase.