Mladší žáci "B" letos poprvé zaváhali

[10. 9. 2018 7:25:39]
Mladší žáci

V sobotu 8.9.2018 sehráli mladší žáci „B“ další mistrovské utkání v ročníku 2018 – 2019 o přeborníka okresu Příbram. Hrálo se od 10,00 hod. na stadionu Taverny.

Mladší žáci „B“ – MFK Dobříš „B“    0:5 (0:2)

Brankář:  Filip Fajfrlík

1,  František Plachý – Petr Pudil; Alex Dembélé - Daniel Vondra  -  Michal Stibor; Antonín Plachý –

Jan Timofte

2,  Matěj Macháček – Štěpán Kuba; Jan Novotný – Šimon Macháček - Ladislav Skalický; Jan

Jiráček - Patrik Machek

Penalty po zápase:  7 : 6

Hrálo se za pěkného fotbalového počasí. Začátek zápasu byl vyrovnaný. Branky začaly padat až v závěru prvního poločasu. Bohužel to bylo do naší sítě, a tak se soupeř ujal vedení 2:0. Ve druhém poločase pokračovali naši hráči v útočné  hře, ale neměli jsme dobrou střeleckou koncovku a za celý zápas se nepodařilo dát ani jednu branku, i když příležitosti k tomu byly. Naopak hosté přidali další 3 branky a zaslouženě vyhráli. Trochu lepší střeleckou produktivitu jsme měli v penaltách. Podařilo se nám zvítězit o jedinou branku.

Další zápas hrají hráči ve středu 12.9.2018 od 17,00 hod. v Prostřední Lhotě. Sraz na hřišti TATRANU je v 16,00 hod. Nominace hráčů je uvedena na web. stránkách mužstva.