Mladší dorostenci přejeli na domácím hřišti třetí tým tabulky

[30. 4. 2019 8:36:01]

Mladší dorost pokračuje ve výborných výkonech a připsal si čtvrtou vysokou výhru v řadě, když tentokrát jasně porazil Hořovicko (3.místo v tabulce). O skvělé formě navíc vypovídá naše skóre z těchto zápasů, které je 27:4!

Mladší dorost - FK Hořovicko          6:1 (3:0)

Branky: Novotný 2x, Krůta, Sosnovec, Jirák a Špitalík

Vítězná vlna pokračuje. Kluci ve svých výkonech nepolevili, ba naopak – neustále se zlepšují. Opět jsme od první minuty hráli náš útočný, nátlakový fotbal. Celé utkání se hrálo ve slušném tempu s šancemi na obou stranách. Atraktivní podívané přispívali nejen naše akce, ale i hra kvalitního soupeře.  Ještě v 1.poločase se nám podařilo vstřelit celkově 70. branku této sezóny. Tím šťastným byl Ondra Novotný. Šťastné střelce jsme v tomto velmi pohledném utkání měli dva. Tím druhým byl Martin Špitalík (2005), který šel na hřiště v 84. minutě a v 86. vstřelil svůj 1. gól v divizi.