Mladší dorost potvrdil na domácí půdě vedoucí příčku

Ml.dorost – Hořovicko 3:1 (0:0)

G: Procházka 3x

12.kolo KPMD, sobota 25.10.2014 (hř.Tatran),

Sestava: Dřevojan – Vlásek, Čipera, Mašek, Novák – Žirovnický, Matoušek, Jonuzi (55.Kejha), Klíma – Souček (50.Lhota), Procházka

Z pozice vedoucího celku tabulky hostil Tatran na domácím hřišti Hořovice, kterým patřila před zápasem 6.příčka. Od úvodu se začaly naplňovat předpoklady, že se bude jednat o vyrovnané utkání, v kterém příliš branek nepadne. První část přinesla prakticky pouze jedinou šanci, když domácí T.Procházka neproměnil nájezd po pěkném pasu od L.Matouška. Zkraje druhého poločasu došlo v domácím mužstvu k dvojitému střídání a nedlouho poté začaly padat i branky. Nejdříve v 56.minutě domácí kanonýr T.Procházka využil ideální přihrávky od M.Kejhy a střelou zblízka na zadní tyč se nemýlil 1:0. V 64.minutě stejný hráč zvýšil na 2:0, když tentokrát nabídku na samostatný nájezd od L.Matouška využil. Bohužel hned v zápětí hosté dorážkou zblízka snížili na rozdíl jedné branky – 2:1. V 74.minutě to byl ovšem znovu T.Procházka, který po dlouhém nákopu J.Lhoty završil svůj hattrick – 3:1. Závěr utkání už přinesl pouze několik strkanic a ostřejších zákroků.