Místo třech bodů vezeme z Přeštic tři góly

[20. 5. 2019 8:39:21]

TJ Přeštice – „A“ muži    3:0 (1:0)

Glogar – D.Čejda, Stibor (77.Janoušek, 80.P.Sirotek), L.Brotánek, M.Krůta, Soldát, K.Kvěch, L.Matoušek (88.Hrbek), M.Sirotek, Haas, Senft (72.R.Kvěch)

Videozáznam utkání: ZDE

K zápasu jsme odjeli bez tří klíčových hráčů - Kdolského, M.Dvořáka a P.Lípy. Dlouhodobě chybí Vystyd, D.Krůta a Repetný. Zápas začal rohem domácího mužstva a Tatran vzápětí odpověděl na druhé straně stejně. V páté minutě poprvé domácí vystřelili vysoko nad. V 11.minutě jsme měli první gólovku, když Matoušek zahrál roh na hlavu Kvěcha, ale ten trefil jen bezmocně přihlížejícího brankáře. Další obrovské šance nedali Senft, který při úniku trefil nohy padajícího brankáře a Soldát, který trefil po přihrávce Kvěcha tyč. Domácí hráči si do té doby nevypracovali nic! Škoda, že jsme nešli do vedení, možná bychom nějaký bod vyválčili. Domácí kopali ve 30.minutě sérii rohů a bohužel po tom posledním jsme inkasovali branku - 1:0. Druhý domácí gól padl po naší chybě na pravé straně a po přečíslení to bylo 2:0. Domácí vyrobili obrovskou chybu v 60.minutě, ale Matoušek neprostřelil vybíhajícího brankáře. V 63.minutě navíc přišel další útok domácího celku do naší otevřené obrany a skončilo to třetí brankou – 3:0. My jsme se nakonec nedočkali ani čestné branky. Poděkování si zaslouží hráči, kteří s námi k zápasu odjeli při absenci kluků z kádru (Stibor, R.Kvěch, P.Sirotek, Janoušek a Hrbek). A to ještě Janoušek strávil na hřišti jen dvě minuty, když dostal loktem do obličeje a otřesen odešel ze hřiště s bolavými zuby a dvoucentimetrovou dírou bod rtem.

Další zápas hrajeme doma v neděli proti Aritmě od 17.00 hod.