Jedna velká chyba rozhodla o další prohře na hřišti soupeře

Capouch - Repetný, Vystyd, Brotánek, Řehák, Hájek, Dvořák, Kdolský, Soldát, Haas, Němec
(na lavičce připraveni: Valenta, Krůta, Hofman)

Fotogalerie z utkání: ZDE (David Štverák)

Vieozáznam utkání: ZDE

K důležitému zápasu zajížděl náš „A“ tým na hřiště nováčka soutěže do Mariánských Lázní. Protože se soupeř nacházel až na 13.příčce tabulky, tak bylo zapotřebí zabojovat o velmi důležité body, abychom se udrželi středu tabulky. Utkání začalo dobrou přihrávkou Kdolského na nabíhajícího Haase, ale z jeho zakončení jsme vytěžili jen roh. V dalších minutách bylo naše mužstvo sice aktivnější, ale nebylo schopno se dostat do pořádného zakončení. Naopak soupeř několikrát nepříjemně ohrozil naší branku ze standardních situací, ale se všemi si naštěstí dokázal výborně poradit brankář Capouch. U nás se nejčastěji o zakončení pokoušel Dvořák, ale bez úspěchu. Nejblíže k brance měl v prvním poločase Haas po pěkné akci Soldáta, ale mířil těsně vedle. Vypadalo to že zápas skončí nerozhodně a rozhodnou pokutové kopy. Oba soupeři si nevypracovali za celý zápas vyloženou šanci!!! My jsme ale bohužel udělali neuvěřitelnou chybu, která by se neměla stávat ani v přípravce! V 61.minutě házel Repetný aut a nepochopitelně ho hodil před naše pokutové území na Vystyda, ten se snažil míč razantně odkopnout, ale míč netrefil a ten skončil na noze domácího hráče, který okamžitě postupoval sám na Capoucha. První střelu dokázal náš brankář ještě konečky prstů vyrazit, ale jen na nohu domácího hráče, pro kterého nebyl problém trefit prázdnou branku - 1:0. Trenér Láďa Šach o poločase upozorňoval naše hráče, že nesmíme první inkasovat, protože už nebudeme mít šanci vyrovnat a jeho slova se na 100 % potvrdila. V závěru jsme se ještě pokoušeli o vyrovnání, ale naše hra byla plná nepřesností a žádnou vyloženou příležitost už jsme si nevypracovali. Bohužel to byl další venkovní zápas, v kterém jsme směrem dopředu byli bezzubí. A mohlo to být klidně 2:0, protože v 85.minutě po další chybě Vystyda postupoval domácí hráč sám naší branku, ale opět v brance čaroval Capouch. Nejlepší náš hráč byl tentokrát jednoznačně Capouch. V dalším zápase na domácím hřišti proti Dobříši máme co napravovat. Utkání se hraje v neděli 30.10.2016 od 14:30 hod. Na toto „divizní derby“ je přichystán i doprovodný program, který se skládá z tomboly a poločasové soutěže. Více ZDE!