[1. 4. 2018 22:47:21]

Český Krumlov – „A“ muži   1:2 (0:1)

Vančát – Repetný (87.Hofman), Vystyd, Lípa Pavel, Kdolský, Kvěch (87.Lípa V.), Dvořák, Hájek(67.Krůta), Haas, Němec

Fotogalerie z utkání: ZDE (D.Štverák)

Fotbalisté Tatranu byli od počátečního hvizdu rozhodčího v prvním poločase lepším mužstvem. O poločase jsme mohli vést větším než jednobrankovým rozdílem, ale opět jsme bohužel neproměňovali 100% šance. Samozřejmě, že jsme tím dávali domácím šanci vrátit se do utkání! V 7. minutě se pěkně uvolnil v pokutovém území Haas, ale trefil jen připravenou náruč brankáře. V 9. minutě předvedl nevídané sólo přes celé hřiště Dvořák, šel ze strany na brankáře a ten jeho střelu po zemi vyrazil. Za minutu na to uvolnil Haas Hájka a ten poslal Tatran do vedení - 0:1. Ve 12. minutě musel taky zasáhnout náš brankář a střelu domácího hráče vyrazil na roh. Vančát chytil centrovaný míč a hned výkopem poslal do úniku Němce, který se snažil přelobovat domácího brankáře, ale branku minul. Kdyby střílel po zemi, musel to být gól. Za dvě minuty se situace navíc prakticky opakovala. Kdolského střelu vyrazil brankář na roh a po rohu vytlačil střelu Dvořáka, která šla k tyči. Ve 36. minutě vyrazil na steč stoper Vystyd, jednou si míč narazil a byl sám před brankou, jeho bombu po zemi brankář vyrazil. Domácí brankář vyrazil i střelu Kdolského ve 39. minutě. Do druhého poločasu jsme vstoupili vlažně a domácí začali zlobit. A přišlo z toho vyrovnání v 54. minutě po zbytečné ztrátě ve středu hřiště. Domácí ještě zahrozili hlavičkou v 60. minutě, kterou výborně Vančát vyrazil. V závěru zápasu došli domácím síly a Tatran převzal iniciativu, která vyústila ve vítěznou branku. Po pěkné akci posunul Krůta míč na nabíhajícího Kvěch, který na dlouhou tyč zavěsil - 1:2. Posunout skóre mohl ještě Němec, ale opět přestřelil. Pochvalu zaslouží celé mužstvo, že zápas dotáhlo do vítězného konce a hlavně za předvedenou hru v prvním poločase, až na to zakončení. Nejlepší hráč na hřišti byl Jarda Repetný. Ve středu hrajeme doma od 17.00 hod. dohrávku s Klatovama a v neděli od 16.30 hod. hostíme Jankov.