Fotbalisté Tatranu Sedlčany sehráli s divizními Tochovicemi předposlední přípravný zápas

[26. 7. 2021 8:06:40]

„A“ muži – Tochovice     1:1 (0:0)

L. Dřevojan - Repetný, L. Brotánek, Krotil, Novotný, Hašek, M. Dvořák, Kdolský, Soldát, Habart, Sochůrek

Střídali: D. Čipera, Habart, P. Lípa, Haas, Schwarz

Začátek zápasu byl vyrovnaný, první střelu na branku vystřelil v 15. minutě Sochůrek a hostující brankář musel zasahovat. V prvním poločase nevystřelili hosté ani jednou na naší branku, i když po stranách měli šikovné hráče. Naši hráči se snažili ohrožovat soupeřovou branku častěji. Ve 25. minutě střílel Repetný a po zásahu brankáře z toho byl roh. Vzápětí mohl posunout skóre Habart, ale trefil vybíhajícího brankáře. Ve 30. minutě po závaru před brankou jsme kopali další roh. Ve 34. minutě trefil Novotný břevno. Ve 41. minutě střílel Kdolský nad a Dvořákovou střelu musel chytat brankář. Do kabin jsme mohli jít za stavu jedna nula, kdyby Habart proměnil svojí druhou velkou šanci, ale míč směřující do branky odkopl hostující bek.

I ve druhém poločase jsme byli ve střelbě aktivnější, ale v koncovce chyběly branky. Ve 49. minutě šel Tatran do vedení po rohu, který kopal Kdolský a na zadní tyči se prosadil Novotný - 1:0. Střely Dvořáka, Novotného a Schwarze likvidoval brankář. Druhá branka v síti hostů po pěkné akci Haase nebyla Čiperovi uznána pro půl metrový ofsajd. Hosté nám dali lekci v produktivitě, když vystřelili na naší branku za devadesát minut třikrát, dvakrát vedle a třetí střela skončila v 70. minutě po naší chybě v brance - 1:1. Náš výkon pomalu, ale jistě, stoupá a věříme, že za týden v prvním mistráku bude už na jedničku. Do mužstva Tatranu přišli Matěj Habart a Pavel Krotil a rádi bychom ještě přivítali i Marka Hanuše. Naopak mužstvo opustili Filip Dřevojan (Rakousko), Kryštof Kvěch (Rakousko) a do Chlumce u Berouna odešel Řehák. K dispozici neměl trenér tentokrát zraněné Davida Krůtu, Milana Krůtu, Kouklíka a dále chyběli Sirotek se Sosnovcem. Poslední přípravný zápas hrajeme v neděli v Dobříši od 17.00 hod.