Fotbalisté „A“ mužstva Tatranu sehráli po šesti měsících přátelské utkání

[6. 6. 2021 17:16:37]

„A“ muži – 1. FK Příbram (U19)     2:2 (0:1)

FOTOGALERIE z utkání: ZDE (Vojtěch Konopištský)

Trenér Láďa Šach poslal do prvního poločasu šest mladíků, včetně dvou nových hráčů Matěje Habarta a Dominika Duška.

Sestava 1. poločas:
L. Dřevojan – Repetný, L. Brotánek, Sosnovec, Dušek, Kouklík, Novotný, M. Habart, M. Krůta, Hašek, D. Krůta

Na hráčích bylo vidět, že jsou po šesti měsících na travnatém hřišti, projevilo se to hlavně ve velkém množství zkažených přihrávek. Jinak hra byla v prvním poločase vyrovnaná, hráči Tatranu měli dvě příležitosti ke skórování Brotánkem a Kouklíkem. Přesto, že mladíci pozorně bránili, šli hosté do vedení po chybě našeho zkušeného hráče Repetného ve 40 minutě - 0:1. Do druhého poločasu poslal trenér jedenáctku, kde bylo více zkušených hráčů.

Sestava 2. poločas:

F. Dřevojan, Repetný, L. Brotánek, K. Kvěch, M. Sirotek, Hašek, M. Dvořák, Kdolský, Soldát, D. Krůta, Sochůrek

Jako v prvním poločase i ve druhém bylo neuvěřitelné množství zkažených přihrávek. Zkušeným hráčům se nechtělo moc bránit a Dřevojan byl často v permanenci. V 62. minutě přišla druhá chyba Repetného a hosté zvýšili na 2:0. David Krůta odpověděl střelou do břevna. Korigovat výsledek začali naši hráči v 77. Minutě, po přihrávce Davida Krůty skóroval Soldát - 1:2. V 88. minutě připravil vyrovnání Hašek a David Krůta skóroval - 2:2. Zápas mohl otočit ve prospěch Tatranu Dvořák, ale jeho chytrý lob skončil jen na břevně. Na druhou stranu je ovšem potřeba říci, že i soupeř neproměnil v druhém poločase několik velkých příležitostí. Dlouhá pauza byla znát a jen doufáme, že se to bude dalšími přípravnými zápasy lepšit. Zápas pro zranění nedohráli Sochůrek a Kvěch, snad to nebude nic vážného. Příští sobotu nás čeká v Praze divizní Meteor.