Prostřední Lhota  -  Přípravka „A“          5 : 16   (2:4, 3:4, 0:8)
G: Pudil 7x, Vybíral 2x, Mašek 2x, Matoušek, Pšenička, Brunclík, Pecháček, Jindráková

brankař: Matoušek

1.Pšenička,Součková,Pudil,Jindráková,Brunclík

2.Křesina,Vybíral,Krajdl,Ballon(Pecháček),Mašek

1.třetina

Domácí nás zaskočili dvěma rychlými góly hned na začátku utkání. Ale nás to nepoložilo, ba naopak. Hned první příležitost k vstřelení gólu využil brankář Matoušek (z přímého volného kopu) a tím nastartoval celý tým. Domácím jsme více gólů v této třetině nedovolili a začali jsme hrát naši hru. Hráli jsme převážně na polovině domácích a úspěšně jsme zakončovali naše akce. 1.třetinu jsme zaslouženě vyhráli 4:2

2.třetina

Domácí  se nevzdávali, vyrovnali se nám herně a to hlavně za vydatné pomoci dvou velmi šikovných hráčů. Hra i výsledek v této třetině se vyrovnal. Hrál se pohledný fotbal na obě strany v pěkném tempu.

3.třetina

V poslední třetině jsme domácím toho moc nedovolili a podle mého názoru jsme je přehráli naší aktivní útočnou hrou. Domácím v závěru docházely síly a toho jsme využili.

Celý tým podal skvělý výkon a zaslouženě vyhrál. Po výborném výkonu si hráči s chutí zazpívali bojovku, která byla slyšet široko daleko.

Trenér: Jan Krajdl