[30. 8. 2021 7:47:11]

„A“ muži – Katovice    1:4 (1:2)

Glogar - Repetný, L.Brotánek, Sosnovec, Hanuš (83.M.Sirotek), Hašek (46.Habart), M.Dvořák, Kdolský (46.Lípa), Novotný (78.M.Krůta), D.Krůta (83.Sochůrek), Krotil

Fotogalerie z utkání: ZDE (Vojtěch Konopištský)

Začátek zápasu se vydařil Tatranu, který šel v 7.minutě do vedení. Krotil posunul míč na Davida Krůtu, ten se šikovně uvolnil ve čtverci a střelou přes celou branku dal na 1:0. Místo aby se hráči uklidnili, začali nepochopitelně kazit přihrávky a umožnili soupeři vrátit se do hry! V 15.minutě kopeme roh a jako už tradičně jde soupeř do brejku, který řešil zastavil Glogar faulem a kopala se penalta - 1:1. 40.minuta zase brejk a Požárek otáčí skóre na 1:2. Ani změny do druhého poločasu nepřinesly kýžené vyrovnání. Důvod je jednoduchý. Jen jednou jsme vystřelili Dvořákem těsně vedle a jedna naše střela se sotva doplazila k hostujícímu brankáři. A tak hosté trestali v 75. a 80.minutě Požárkem, který po brejku zasouval míč do prázdné branky. Děláme stále stejné chyby, neumíme zastavit ještě na polovině hostů rozvíjející akci, ani za cenu žluté karty! V sobotu jedeme do Klatov bez čtyř hráčů ze základu a tak mají hoši s lavičky příležitost dokázat, že mají na základní sestavu.