Bára nakonec vybojovala s hokejovou reprezentací na neoficiálním MISTROSTVÍ EVROPY krásnou stříbrnou medaili!

[18. 4. 2018 20:00:41]

V termínu 16. – 18. dubna se ve finském Vierumäki uskutečnil Evropský pohár hokejových reprezentací žen do 16 let (neoficiální MISTROVSTVÍ EVROPY), na kterém se v dresu našeho národního týmu představily hned tři hráčky ze Sedlčan a navíc díky Barboře Bartákové (r.2004) tam měl zastoupení přímo i náš fotbalový oddíl. Holkám se dařilo a nakonec vybojovaly krásné 2.místo!!!

Základní skupina:

MAĎARSKO – ČESKO 2:4 (0:1, 2:3)

ČESKO – RAKOUSKO 3:2 (1:1, 2:1)
/Habartová 0+1/

JAPONSKO – ČESKO 1:2 po nájezdech (0:1, 1:0)

ČESKO – FINSKO    3:6 (2:1, 3:1, 1:1)

Hned trojice hokejistek ze Sedlčan (Denisa Habartová, Tereza Chwastková, Barbora Bartáková) se dokázala prosadit do kádru reprezentace a pravidelně se zúčastňuje mezistátních zápasů a turnajů. Báře se navíc stále úspěšně daří kombinovat hokej s fotbalem a v současnosti hraje za naše mladší, ale dokonce i starší žáky a i zde se v konkurenci kluků rozhodně neztratí. Připomenout rozhodně musíme i předcházející úspěchy v dresu fotbalové Sparty Prahy, s kterou dvakrát slavila mistrovský titul v kategorii dívčích přípravek.