Příprava: Těsná prohra s "juniorkou" 1.FK Příbram

[31. 1. 2015 17:00:30]
Příprava: Těsná prohra s

Tatran sehrál první přátelský zápas v Příbrami s juniorkou 1.FK Příbram. Po dobrém výkonu jsme podlehli 2:1 (1:0).

sestava v prvním poločase:

Capouch - Lípa, Řehák, Brotánek, Ségl, Soldát, Senft, Matoušek, Dvořák, Haas, Němec

druhý poločas:

Mošnička - Šťovíček, Řehák, Brotánek, Lípa, Soldát, Dvořák, Senft, Sirotek, Pudil, Němec

Od začátku se hrálo ve vysokém tempu a domácí měli častěji míč na kopačkách. Naši hráči výborně domácí fotbalisty napadali, a tak je nepouštěli do šancí. Jediný gól v prvním poločase padl ve 38. minutě po zaváhání našich obránců, když nechali ve čtverci samotného hráče, pro kterého nebyl problém skórovat. I ve druhém poločase se hrál za hustého sněžení pěkný fotbal. Naši hráči vyrovnali v 60. minutě, když Řehák z trestného kopu ze strany poslal míč na zadní tyč a brankář byl bezmocný. Domácí přidali druhou branku se štěstím, když na kluzkém terénu vyklouznul Mošničkovi míč před dobíhajícího hráče a ten pohodlně skóroval. Byl to náš první zápas v tomto roce a proti kvalitnímu soupeři podali naši hráči dobrý výkon.