Tatran sehrál další zápas proti účastníkovi ČFL a v Benešově těsně prohrál

[16. 2. 2016 7:12:08]

Benešov – „A“ muži 3:2 (1:0)

sestava:

Capouch- Řehák, Vystyd, Brotánek, Pešek (46.Bartůšek), Lípa (46.Lípa), Kvěch, Senft (46.Dvořák), Soldát, Haas (70.Senft), Němec

Trenér Benešova Zákostelský má k dispozici 30 hráčů a ty rozdělil na dvě mužstva, jedno odjelo do Prahy, druhé nastoupilo proti nám. Začátek zápasu se našemu mužstvu vydařil a byli jsme blízko ke vstřelení první branky. Nejdříve střílel těsně vedle Haas, potom měl dvě gólovky agilní Němec, ale Stařeček se nenechal překonat. Ve 12. minutě vyrobil hrubku v pokutovém území Brotánek a bylo to 1:0. Domácí hráli dobře a Capouch předvedl několik pěkných zákroků. Druhý poločas začal neodpískaným faulem na Brotánka a vzápětí se kopala proti nám penalta - 2:0. Když v 69. minutě udělal hrubku Řehák a domácí zvýšili na 3:0 zdálo se, že je vymalováno! Ve středu naší zálohy dobře pracoval Dvořák, který zásoboval naše hráče dobrými míči. Po jeho kolmé přihrávce na Němce, který utekl po lajně, přesně přihrál pod sebe Haasovi a ten sám na puntíku pro penaltu nepochopitelně nedal - to je stejná chyba jakou udělal Řehák nebo Brotánek! A když v 71. minutě vstřelil branku Senft a snížil na 3:1 začalo mít naše mužstvo navrch. V 74. minutě předvedl zázračný zákrok Stařeček po hlavičce Sirotka. V 80. minutě opět kolmá přihrávka na Němce, únik po lajně prudký centr na nabíhajícího Soldáta a je to 3:2. V 83. minutě měl vyrovnat Senft, dostal přihrávku obtočil se kolem stopera a sám před bezmocným brankářem trefil jen břevno. Chyběl jen Michal Kdolský, zraněný Matoušek, Čejda a Sůsa jeli s B týmem do Příbrami. Další zápas hrajeme v sobotu od 15.00 hod. v Praze proti Uhelným Skladům.