Hráči Jindřichova Hradce nedokázali překonat Capoucha ani při penaltovém rozstřelu

[7. 9. 2015 7:59:01]

Jindř.Hradec - "A" muži   0:0 (0:3 na penalty)

Capouch – Pešek, Brotánek, Vystyd, Řehák, Kdolský, Kvěch, Matoušek (70.Dvořák), Soldát, Senft (78.Sirotek), Němec

Viedozáznam: ZDE

Tatran vyhrál jednoznačně na penalty, ale měl zvítězit v normální hrací době, když na gólové šance vyhrál 4:1. Trenér Láďa Šach měl soupeře přečteného na 100%. Před zápasem upozornil hráče na to, že domácí z 90 % nakopávají míče buď středem, nebo do krajů a hned posílají centry do pokutového území. Přesně tak to domácí po celý zápas dělali. Naši obránci, v čele s výborným Capouchem, domácí centry likvidovali. Domácí si jedinou brankovou příležitost vytvořili v 75. Minutě, ale naštěstí se domácí hráč točil nad balónem jak vosa nad bonbonem a vystřelil nad. Naše šance neproměnili 2x Němec, jednou Soldát a Senft. Jak probíhal zápas: hned v 2. minutě udělal velkou chybu domácí brankář, který otálel s odkopem a potom trefil dobíhajícího Němce a k naší smůle šel míč těsně vedle. Potom převzali iniciativu domácí, kteří měli mírnou převahu, ale nedokázali si vytvořit gólovou šanci. Hra se začala vyrovnávat, když měl první příležitost ke skórování Němec, ale prvním dotykem si dal míč dál od kopačky a vybíhající brankář stačil míč vyrazit na roh, to běžela 19. minuta. Ve 25. minutě zahodil 100% šanci Soldát, když si nádherně naběhl na křížný pas od Kdolského, ale střílel vedle. Kvěchův trestný kop skončil nad. Když běžela 33. minuta, tak přišla nádherná akce našeho mužstva: Kdolský našel křížným pasem Soldáta ten hned z první na Němce a ten střílel pod klacek, ale bohužel vysoký domácí brankář stačil míč vyrazit. Škoda, že nestřílel Němec po zemi. Druhý poločas začal střelou Soldáta. V 54. minutě měl nejblíže ke vstřelení branky Vystyd, po rohu hlavičkoval do branky, bohužel na brankové čáře stál domácí bek. V 57. minutě střílel vedle Senft. Stejný hráč mohl rozhodnout zápas v 70. Minutě, když obešel hráče a postupoval středem, ale všechno uspěchal střelou vedle. Ještě v 88. minutě honil domácí brankář po rohu míč jako horký brambor, ale k naší lítosti v brance neskočil. A potom přišli na řadu pokutové kopy. 150 diváků, z toho padesátka ze Sedlčan vidělo nádherné představení našeho Pavla Capoucha, který tři chytil!!! Naší první proměnil Pešek, druhou Brotánek, třetí nedal Vystyd a tak zápas rozhodl proměněním penalty Řehák. Nejlepší naši hráči Pavel Capouch, Brotánek a za zmínku stojí Němec, který kvůli práci před zápasem spal jen hodinu a půl, a i přesto ho na hřišti bylo vidět. Všichni ostatní hráči si zaslouží pochvalu, že ani ve třetím zápase venku jsme neinkasovali. A to je nejlepší pozvánka na nedělní domácí zápas proti Novému Strašecí13.9.2015 od 17.00 hod.