[17. 11. 2014 17:14:40]

"A" muži - Sokol Ovčáry 1:0 (1:0)
G: Haas

Mošnička  - Pešek, Lípa, Vystyd, Sůsa, Soldát, Matoušek (88.Sirotek), Senft, Dvořák, Haas (78.Havel), Němec

Trenéři upozornili naše hráče, že zkušený soupeř je schopný rozhodnout zápas hned v prvních minutách zápasu. A taky tomu tak bylo, Mošnička musel své umění ukázat hned v první minutě zápasu. My jsme odpověděli v 8.minutě akcí Němce s Haasem. Ve dvanácté minutě zlikvidoval další nebezpečnou střelu Mošnička. Od této chvíle převzali naši hráči iniciativu a zahrozili dvěma po sobě jdoucími rohy. V 21.minutě šel Tatran do vedení, Vystyd po další standartce přehlavičkoval soupeře, míč propadl před Haase, který ho pohotově uklidil do branky - 1:0. Ve 24.minutě mohlo být ještě veseleji, ale druhá branka Haase pro postavení mimo hru nemohla platit. Naše mužstvo předvádělo vynikající akce, do kterých se zapojovali postupně všichni hráči. Nejkrásnější přišla ve 40.minutě, to svýma nenapodobitelnýma fintami obešel několik hráčů Soldát posunul míč na Haase, ten pod sebe na úplně volného Senfta, který bohužel střílel přes celou branku vedle.

Druhý poločas začal akcí Soldáta s Haasem, ale hostující brankář si se střelou poradil. Hosté posílili útok a začali hrát na tři útočníky a v závěru už hráli dokonce na pět. Tatran se dostával do  protiútoků, ale hostující brankář střely Dvořáka stačil pochytat. V 85.minutě utekl oslabené obraně Soldát, postupoval sám na branku, ale jako tradičně ho brankář vychytal. To byla škoda, protože mohlo být o osudu zápasu rozhodnuto. A tak musel nakonec předvést ještě jeden pěkný zákrok v 87.minutě Mošnička, který tím získal čtvrtou nulu za sebou a potvrdil tím výborné výkony v závěru podzimu. Tatran zaslouženě zvítězil, měl více příležitostí ke vstřelení branky než náš soupeř. Mužstvo podalo obětavý výkon a hrálo jako jeden muž. A je úplně jedno kdo nastoupí, v Rakovníku nám chyběli útočníci a mužstvo vyhrálo, tentokrát nám chyběl stopér Brotánek a na jeho místo nastoupil 21letý Lípa s 19letým Vystydem a zahráli výborně. Nejlepší hráč Vystyd přiváděl hostující útočníky k bezmocnosti, buď míč odhlavičkoval nebo ho skluzem uklidil a co propadlo odehrál všude přítomný Lípa. Výbornému zápasu přihlíželo 280 platících diváků, kteří odměnili domácí fotbalisty dlouho trvajícím potleskem.