[29. 9. 2020 10:46:52]
Ani na čtvrtý pokus nedokázalo

České Budějovice „B“ – „A“ muži   4:0 (1:0)

L.Dřevojan - Repetný, L.Brotánek, Kdolský, M.Krůta, Soldát (87.Hrabák), D.Čipera (68.L.Matoušek), Novotný, M.Sirotek (78.Sochůrek), D.Krůta, Hašek (87.Chocholoušek)

Tatran byl domácím do 64.minuty vyrovnaným soupeřem. Dokonce v prvním poločase jsme ve střelbě byli aktivnější, ale jen jedna střela Sirotka byla nebezpečná a domácí brankář jí vyrazil na roh. Naši hráči výborně napadali soupeře a ten si nevytvořil v prvním poločase gólovku. Do vedení se domácí dostali po smolné ruce Milana Krůty a pokutovému kopu proměněným Kalouskem v 32.minutě - 1:0. Druhý poločas začal velkou šancí domácích hráčů, ale naše obrana v čele s brankářem situaci zvládla. My jsme branku domácích ohrozili opět Sirotkem a domácí brankář opět vyrazil míč na roh. V 64.minutě kopali domácí roh a ten skončil po nacvičené akci brankou - 2:0. Opět nás trestal soupeř ze standardky, jako v předešlých zápasech. Hráči chtěli ještě domácí potrápit, ale zapomněli na zadní vrátka. Pravdou je, že už jsme nebyli tak aktivní v napadání, prostě síly docházely. Toho domácí v závěru zápasu dokázali využít ke vstřelení dalších branek. V 81.minutě proměnili brejk na 3:0 a v 86.minutě po špatné přihrávce do středu hřiště od Davida Krůty, kterou domácí vystihli a to bylo 4:0. Tak vysokou porážku jsme si nezasloužili. Za snahu si pochvalu hráči zaslouží, například Soldát příkladně bránil náběhy a ještě stačil zaměstnat soupeře.

V neděli nás čeká doma Jindřichův Hradec a povinnost velí zvítězit. Zápas se hraje od 15.00 hod.