Ani dvoubrankové vedení nestačilo „áčku“ na zisk bodů

[7. 9. 2020 8:20:37]

Petřín Plzeň – „A“ muži   5:2 (1:2)

L.Dřevojan - Repetný, L.Brotánek, Kdolský, M.Krůta, Soldát (67.Zmeškal), M.Dvořák, D.Čipera (62.Kouklík), M.Sirotek (76.Doubrava), D.Krůta Hašek

Připraveni: F.Dřevojan (br.), Chocholoušek

K utkání mužstvo odjelo oslabeno o několik omluvených hráčů (Řehák, Novotný, Lípa, Sochůrek) a bez omluvy se navíc na sraz nedostavil K.Kvěch. Zápas začal hned po rozehrání rohem našeho mužstva, domácí odpověděli pěti rohy za sebou, ale obě obrany pracovali bez chyb. První zahrozil Tatran, když se v 14.minutě kopal roh a míč po dorážce Brotánka skončil na tyči. V 17.minutě už bylo na lavičce hostů veselo, to se po přihrávce Dvořáka prosadil střelecky Hašek a poslal Tatran do vedení 0:1. Za tři minuty na to skóroval David Krůta po přihrávce Kdolského - 0:2. Na domácí padla deka a Tatran si vytvořil další gólové příležitosti. Ve 22.minutě postupoval sám Čipera a místo zakončení volil ještě přihrávku na Davida Krůtu, kterého přetlačil domácí obránce. Následně Čipera našel pod sebou Soldáta, ale jeho střela šla nad. V 33.minutě našel nabíhajícího Haška David Krůta, ale jeho přízemní střelu zlikvidoval domácí brankář. A je to tu znova, „nedáš – dostaneš“, po chybě Repetného, který váhal s odkopem, domácí snížili na 1:2 Bendlem. Zbytečná branka otřásla mužstvem a mohlo být vyrovnáno, kdyby Dřevojan nepředvedl výborný zákrok proti samotnému hráči. Jestli jsme v prvním poločase předvedli lepší výkon než v neděli doma, tak druhý poločas naprosto přesně navázal na zápas s Hořovicemi. Hned v nástupu do druhého poločasu domácí Šimáněm vyrovnali a po dvanácti minutách už vedli 4:2. V 53.minutě po standardce Vohrna (3:2) a v 58.minutě Provod (4:2). Domácí ještě trefili tyč, některé příležitosti zlikvidoval Dřevojan. Hráči Tatranu to v závěru otevřeli a chtěli ještě zápas zdramatizovat, nejblíže k brance byl Zmeškal po špatné malé domu to brankáři odskočilo k noze Zmeškala, ale ten trefil jen brankáře, kterého měl okamžitě pod nohama. V 87.minutě jsme zahrávali standardku, po které domácí založili rychlý brejk, šli tři na jednoho a Štefl uzavřel skóre na 5:2. Teď nás čeká v neděli doma Cheb (začátek 16.30 hod).