Áčko“ i v druhém přípravném zápase remizovalo

[16. 2. 2015 7:21:11]

Tatran sehrál druhý přípravný zápas, tentokrát ve Voticích proti místní Marile a remizoval 2:2 (1:1).

Trenérům chyběli  Mošnička, Pudil, Janoušek, Lípa, Němec, a tak jsme nastoupili v této sestavě:

Capouch - Pešek (46.Šťovíček), Bartoš, Brotánek(46.Vystyd, Řehák (46.Sůsa), Soldát, Matoušek (46.Strnad), Senft (46.Dvořák), Sirotek (46.Ségl), Haas, Dvořák (46.Sirotek)

Prvních patnáct minut patřilo domácím fotbalistům, naši hráči vyklepávali dopolední trénink. Do šancí se ale domácí fotbalisté nedostávali. Když se hra vyrovnala měl hned Tatran obrovskou příležitost Dvořákem, který postupoval sám, ale šanci trestuhodně zazdil střelou vysoko nad. Do vedení šal Tatran ve 22. minutě, když se nádherně uvolnil Senft, poslal kolmou přihrávku na nabíhajícího Sirotka a ten stříleným centrem našel na penaltě Haase a ,,Pepek“ skóroval - 0:1. Domácí ve třicáté minutě vyrovnali po zaváhání Soldáta – 1:1. Druhý poločas začal vyškolením domácích hráčů u postraní čáry, když se naši hráči narážečkami zbavili domácích hráčů, následoval prudký centr Ségla na nabíhajícího Soldáta, který trefil z první a nedal domácímu brankáři šanci zasáhnout - 1:2. To ovšem bylo z naší strany všechno, neboť jsme hodně kazili ve středu hřiště /Strnad/ a dali domácím šanci vyrovnat na konečných 2:2. Zápas byl tradičně ze strany domácích ke škodě fotbalu hodně vyhecovaný /Čupr/. Chválit nebudeme, jen je potřeba vyzvednout klidný výkon Capoucha v brance. Další zápas hrajeme v sobotu od 14.00 hod v Milevsku.