"Áčko" zvládlo těžký domácí zápas a na penalty porazilo Nové Strašecí (+ Lukáš Brotánek "hráčem kola"!)

[16. 9. 2015 8:01:24]

„A“ muži – Nové Strašecí 1:1 (1:1)  /6:5 na penalty/
G: Senft

sestava:

Capouch - Pešek, Vystyd, Brotánek, Řehák, Kdolský, Kvěch, Matoušek (77.Sirotek), Dvořák (64.Lípa), Senft, Němec

Videozáznam: ZDE!!!

Do sestavy kola byl nominován Lukáš Brotánek, a v následném hlasování byl dokonce zvolen "hráčem kola" - gratulujeme a těšíme se na páteční rozhovor! (více ZDE)

Tatran sice neprohrál, ale ztratil doma bod. První poločas mohl skončit klidně 5:3.nakonec po skončení prvního poločasu bylo na ukazateli skóre 1:1. V 6. minutě měl velkou příležitost Němec, který vybojoval na obránci míč, brankáře už měl na kolenou, ale střelu do prázdné branky uspěchal a ta šla vedle. V 9. minutě střílel v dobré pozici Kdolský, ale střela proletěla kolem šibenice těsně vedle. Ve 22. minutě dobře hrající Dvořák našel přihrávkou Němce ten obešel brankáře, ale znova mířil vedle. Ve 25.minutě Němec promáchl přihrávku Senfta. Ve 28. minutě Dvořák našel přihrávkou Senfta, ten obešel obránce naznačil střelu a poslal míč do protipohybu brankáře na přední tyč - 1:0 pro Tatran. Do té doby hosti neohrozili naší branku. Naše vstřelená branka je probudila a během dvou minut mohli dvakrát skórovat!!! Ve 30. minutě šel hráč sám z levé strany, ale naštěstí střílel nad. V 31. minutě to zopakoval jiný hráč, ten  šel středem a rovněž přestřelil. Ani toto varování našim hráčům nestačilo, a tak přišla vyrovnávající branka, když neuhlídal Vystyd náběh Mrázka a ten ho ve výskoku přetlačil a přes obětavý zákrok Capoucha, který si na míč sáhl bylo vyrovnáno na 1:1. Ve 43.minutě mohl Tatranu vrátit vedení Němec, ale jeho hlavička po centru Senfta skončila nad. Druhý poločas už byl z obou stran, co se týkala defenzívy, zodpovědný. Přesto mohl Tatran strhnout vítězství na svojí stranu. V 59. minutě střílel těsně vedle Kdolský po centru Dvořáka. V 82. minutě předvedl Tatran nádhernou akci, Řehák našel Kdolskýho, ten si narazil s Němcem a poslal křížnou přihrávku na střídajícího Sirotka, který udělal všechno dobře, až na to, že jeho střela skončila na tyči. Ještě v 88. minutě mohl rozveselit 535 vynikajících diváků Kvěch, ale i jeho střela šla těsně vedle. Mužstvo chválím za bojovnost. Nejlepší byli Senft, Brotánek a Capouch, který znova dokázal, že je odborník na chytání pokutových kopů, když v penaltovém rozstřelu hned první chytil renovovanému střelci Ducárovi a tím nám pomohl k zisku bodu navíc.Teď nás čeká v neděli těžký zápas na umělé trávě pražského Motorletu od 16:30. Upozorňuji naše výborné diváky, že jedeme k zápasu auty.