Spartak Příbram – „A“ muži 1:2 (1:1)
G: Pešek, Senft

sestava:

Capouch - Pešek, Brotánek, Vystyd, Řehák, Soldát, Matoušek (72.Senft), Dvořák, Lípa (66.Sirotek), Haas, Němec (90.Pudil)

Tatran začal zápas jako tradičně na hřišti soupeře brzkou brankou. Už ve třetí minutě kopal Matoušek roh a Pešek poslal Tatran do vedení 1:0. Potom už je to obehraná písnička, opět jsme zahazovali šance a místo vedení 3:0 jsme se třásli o výsledek. Ve 23. minutě došlo k přečíslení domácích, kdy šli naši tři na jednoho, ale realizace byla tristní. To samé jsme zopakovali za dvě minuty tentokrát to bylo čtyři na dva, ale vytěžili jsme jen roh. Ten zahrál dobře Řehák, ale našemu nejlepšímu hráči Peškovi ve druhém gólu zabránil výborným zásahem domácí brankář. Potom ještě vedle střílel Soldát. Domácí se dostali ve 38. minutě ke kopu z rohu a jejich nejmenší hráč vyrovnal na 1:1. Nám se z lavičky zdálo, že přitom zákrok na našeho brankáře nebyl košér, ale na obranu rozhodčího musím sdělit, že jsme to nemuseli od  laviček dobře vidět. Zato neodpískanou penaltu ve 42. minutě na Lípu jsme viděli naprosto přesně. Druhý poločas byl dvacet minut z obou stran jalový, bez šancí. Potom byl závar před naší brankou a to naše hochy nakoplo, nejdříve vyzkoušel prudkou střelou domácího brankáře Haas. Potom nevýrazného Lípu vystřídal Sirotek a po jeho akci střílel Soldát nad. Potom se trenérům povedlo další střídání, hřiště opustil Matoušek a za něj nastoupil čerstvý Senft a ten po devíti minutách sebral míč na naší polovině a začal postupovat na branku. Nečekaně před ním domácí hráči ustupovali a tak si Senft připravil dvacet metrů od branky míč ke střele. A jeho bomba do šibenice vyhnala pavouka a Tatranu zajistila tři body - 1:2. Toto vítězství posunulo Tatran na čtvrté místo, tři body za prvním. Tatran vyhrál utkání s Rejšicema kontumačně. Teď nás čekají dva zápasy doma nejdříve s SK Rakovník a potom hostíme Semice.