"Áčko" ztratilo poločasové vedení a připsalo si další domácí remízu

„A“ muži – Rejšice 1:1 (1:0)
G: Senft

sestava:

Capouch - Pešek, Brotánek, Bartoš, Řehák, Soldát, Matoušek (69.Sirotek), Dvořák (72.Senft), Lípa, Haas, Němec

Tatran odehrál dobře první poločas, po kterém měl vést minimálně tři nula. Jak jsem na to přišel: za prvé v 5. minutě měl dobrou šanci Senft po hezké akci Němce s Haasem, ale trefil do brankáře. V 11. minutě vybojoval míč Haas, poslal kolmici na Lípu a ten poslal pěkný centr na nabíhajícího Soldáta, ale ten ve vyložené pozici poslal míč hlavou vedle. Potom Matoušek přímo z rohu trefil břevno. Ve 23. minutě poslal Tatran do vedení Senft po přiklepnutí od Bartoše - 1:0. Ve 40. minutě vyzval ke skórování Němec Haase, ale ten šibenici netrefil. Hned po něm střílel Lípa nad. Hosté měli jednu šanci po standartce, když zůstal na středu velkého vápna osamocený hráč, ale chumel hráčů před sebou neprostřelil. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté, kteří si asi o poločase řekli že jsme jim dali příležitost neproměňováním šancí k dobrému výsledku. A potvrdili, že na jaře patří k tomu lepšímu. V 60. minutě trefili tyč, potom musel předvést několik pěkných zákroků Capouch. V 69. minutě ale nemohl zabránit vyrovnání na konečných 1:1. Utkání sledovalo 255 platících diváků.

Přesto, že zápas skončil na hřišti nerozhodně, tak zřejmě ještě bude mít v týdnu dohru u STK A DK. Jeden z hostujících hráčů pravděpodobně nastoupil neoprávněné, a tak je možné, že si nakonec do tabulky připíšeme tři body za kontumační výhru.

Další zápas hrajeme v sobotu na Spartaku Příbram od 10.30 hod.