"Áčko" získalo po dlouhém penaltovém rozstřelu dva body

/na penalty 7:6/

Capouch – Řehák, Vystyd, Brotánek, Hájek, Soldát, Kvěch (72.L.Matoušek), Kdolský, Dvořák (75.M.Sirotek), Senft, Němec

Fotogalerie z utkání: ZDE (David Štverák)

Videozáznam: ZDE

Je dobře, že zbývají do konce sezóny dva zápasy, protože by snad musel nastoupit realizační tým. Do zápasu nemohl pro naštípnuté žebro nastoupit Repetný, a tak se přidal na marodku k Čejdovi, Haasovi a Valentovi. V dalším zápase nám budou chybět ještě Němec /práce/ a Vystyd /odjezd do USA/. A teď k zápasu. Už ve třetí minutě přišla sporná situace při průniku Němce, kterého hostující obránce fauloval, ale rozhodčí se místo odpískání výhodné standardní situace (možná dokonce penalta) rozhodl ponechat výhodu, z které jsme nic nevytěžili, protože Dvořák po přihrávce od Kvěcha zakončoval slabě. Ve 14. minutě šel Tatran do vedení, to unikl Soldát, šel středem sám a před prázdnou branku nahrál Němcovi, který poslal Tatran do vedení - 1:0. O chvíli později střílel Kdolský, který byl našim nejčastějším střelcem. Ve 26. minutě to mělo být dva nula, když agilně hrající Soldát vybojoval míč, přihrál Němcovi, který připravil šanci pro Kvěcha, ale ten ve 100% šanci střílel nad branku. Gól na hlavě měl i Vystyd po rohu Dvořáka, ale mířil vedle. Ve 37. minutě fauloval Vystyd kousek před vápnem a následoval trestný kop. Rozehrávající hostující hráč trefil ruku Dvořáka ve zdi a rozhodčí odpískal penaltu, kterou Otépka proměnil - 1:1. Tatran si mohl vzít vedení zpátky ve 42. minutě, opět vybojoval míč Soldát přihrál Němcovi a ten našel v pokutovém území Senfta, který pohotově vystřelil do šibenice, ale hostující brankář předvedl výborný zákrok a míč vytěsnil na roh!

Druhý poločas začal z naší strany vlažně a hostující hráč si v 50. minutě udělal po naší pravé straně slalom přes tři hráče až před Capoucha, který první střelu vyrazil, ale dobíhající Markytán otočil skóre ve prospěch hostů - 1:2. Jejich radost trvala jen tři minuty, to unikl Němec, přihrál do pokutového území Senftovi a ten vyrovnal na 2:2. Naše obrana už potom nepustila hosty k vážné akci. Zato hostující brankář čaroval, když nejprve vytáhl střelu Kvěcha ze šibenice po akci Němce a potom vychytal dvakrát Kdolského. Přesto mohl Tatran skórovat v 69. Minutě, Němec našel na desítce Senfta a ten bohužel ve 100% šanci přestřelil. Nejlepší byli Soldát, Senft, Vystyd, Brotánek, Capouch a Kdolský. Bod na víc v zajímavém penaltovém rozstřelu získal zaslouženě Tatran. V první sérii nedal gól Vystyd, za hosty střílel nad branku druhý hráč a poslednímu to chytil Capouch. Za nás proměnili Brotánek, Senft, Řehák, Kdolský, Soldát, Němec a Hájek. Další zápas hrajeme v Praze v sobotu na Aritmě od 10.15 hod.