"Áčko" v přípravě na rezervu ligového mužstva nestačilo

[3. 2. 2020 8:05:11]

Tatran Sedlčany sehrál další přátelský zápas, tentokrát s „B“ mužstvem 1.FK Příbram, a prohrál 3:1.

1.FK Příbram „B“ – „A“ muži         3:1 (3:1)

G: Soldát

L.Dřevojan (46.F.Dřevojan) – P.Lípa, L.Brotánek, Řehák, M.Sirotek, D.Krůta, Kdolský, M.Dvořák, Soldát, Čipera, K.Kvěch

Střídání „hokejově“: Kouklík, Doubrava, Novotný

Začátek zápasu patřil jednoznačně domácím, za které nastoupili hráči, kteří ještě nedávno nastupovali i v lize (Kilián, Jandera a také Květ, který do Příbrami přestoupil ze Sedlčan). Bylo to znát ve všech činnostech. Rychlý pohyb s míčem, rychlé zpracování a okamžité napadání našich hráčů po ztrátě míče. Našim hráčům to trvalo 25 minut než hru vyrovnali, ale to už jsme prohrávali 3:0. První gól padl v 8.minutě, druhý v 18.minutě a třetí ve 24.minutě. Tatran snížil v 31.minutě po kolmé přihrávce Čipery, na kterou si výborně za záda obránců naběhl Soldát a přeloboval brankáře - 3:1. V závěru poločasu mohl korigovat výsledek Lípa, který šel po přihrávce Kvěcha ze strany sám, ale střela na zadní tyč šla těsně vedle. V obou dvou mužstvech došlo o poločase k několika změnám v sestavě. V domácím mužstvu ze hřiště odešla trojice zkušených hráčů a obraz hry se změnil, protože hráči Tatranu měli o něco více ze hry. Obrovskou šanci neproměnil Kvěch, když výborně vystihl špatnou přihrávku domácích a postupoval sám na brankáře, ale místo přehození ho zkoušel ještě obstřelit a míč se do branky nevešel. Několik dobrých šancí si hlavně v závěru vytvořili i domácí, ale už se jim našeho brankáře překonat nepodařilo. Bohužel měl pro nás zápas i jednu nepříjemnost v podobě nezaviněného zranění Kdolského /natržený vaz v kotníku/. Pochvalu si zaslouží oba brankáři (F.Dřevojan a L.Dřevojan /dorost/) a také další dorostenci Doubrava, Kouklík a hlavně 17letý Novotný. V sobotu nás čeká obhajoba prvenství na turnaji v Příbrami na Spartaku. První zápas hrajeme od 12.00 hod proti Hořovicku.