„Áčko“ si ve vynikajícím zápase poradilo s lídrem soutěže z Karlových Varů

„A“ muži – Slavie Karlovy Vary   3:1 (2:1)

Vančát - Repetný, Vystyd, Brotánek, Lípa, Krůta (86.Hofman), Kdolský, M.Dvořák (80.Senft), Soldát (77.Sirotek), Němec, Haas (90.J.Dvořák)

Branky: M.Dvořák, Haas, Krůta

Diváci: 426

Fotogalerie z utkání: ZDE

Tatran začal zápas, tak jak si naplánoval, důrazným napadáním hráčů soupeře a tuto taktiku se dařilo praktikovat po celý zápas. To hostující mužstvo zaskočilo a po zbytek zápasu se s tím nevyrovnalo. Hned v 5.minutě to přineslo první úspěch, když soupeř pod tlakem napadajícího Krůty ztratil při rozehrávce míč, který následně Němec přistrčil Dvořákovi a ten nádhernou střelou vyhnal pavouka ze šibenice a poslal Tatran do vedení 1:0. V šesté minutě bylo ještě veseleji, to se po centru Kdolského nedohodl brankář se stoperem, míč jim propadl a na Haase zívala prázdná branka - 2:0. Tatran pokračoval v aktivitě, ale střely Dvořáka, Němce a Haase branku nepřinesly. Hosté snížili v 31. minutě ze standardky, když se pěknou střelou přes zeď trefil Kalina - 2:1. Naši hráči chtěli skóre navýšit, ale v brance hostů byl skvělý Chára. Nejdříve vychytal hlavičku Vystyda a potom trestný kop Dvořáka. Začátek druhé půle opět patřil Tatranu, který chtěl navýšit skóre. Podařilo se mu to v 53. minutě, když Kdolský centroval z trestného kopu do vápna, míč byl zblokován, ale akce pokračovala. K odraženému míči se na hranici vápna dostal Krůta a krásnou střelou přes celou branku zvýšil na 3:1. Potom si už naše mužstvo vedení pohodlně pohlídalo. Hosté při naší aktivní hře ohrozili naší branku celkem třikrát, jednou to byl gól, dvakrát zasáhl Vančát. Toto vítězství znamená posun na čtvrté místo. Celé naše mužstvo předvedlo vynikající výkon, ale když mám vybrat nejlepšího, tak to byl hráč minulého kola, dorostenec Krůta a za hosty jednoznačně brankář Chára. Další zápas hrajeme v sobotu v Doubravce od 17.00 hod., autobus odjíždí v 13.40 hod.