"Áčko" selhalo v koncovce a prohrálo doma s Aritmou

„A“ muži  – Aritma Praha   2:3 (1:2)

Capouch – Lípa (76.Senft), Vystyd, Brotánek, Pešek, Kdolský, Kvěch, Dvořák (61.Matoušek), Soldát (64.Sirotek), Haas, Němec  (71.Němec)

Fotogalerie: ZDE (autor: David Štverák)

Videozáznam: ZDE

Na zápas přišlo 375 diváků na čemž se podepsala i televize O2 sport, která nesmyslně vysílá ligu v době, kdy se hrají nižší soutěže! Nevím proč musí mít ligová mužstva umělé vytápění, nebo osvětlení, když se zápas hraje ve tři hodiny, na úkor všech nižších soutěží! A teď k našemu zápasu. Ve 24. minutě jsme měli vést 4:0!!! V první minutě vystihl špatnou malou domu Němec, ale sám před brankářem střílí vedle. V sedmé minutě promarnil šanci Soldát! V 11. minutě založil akci Dvořák, nahrál na Němce, který při zpracování míče posunul na Haase a bylo to 1:0. V 19. minutě frnknul Němec obránci, nahrál nepřesně na Haase a tomu k jeho úžasu přesně zpracoval míč hostující stoper, ale Petr místo kličky doprava a zakončení si posunul míč na levačku a předložil míč jako na podnosu Němcovi, který opět střílel vedle. Ve 24. minutě Němec svojí chybu okamžitě napravil, unikl a přesně nahrál nabíhajícímu Kvěchvi, který sám před brankou trefil jen tyč!!! Když hosté zjistili, že jsme střelecky jaloví, zahráli dvě standartní situace a hned vedli 2:1. První gól byl hezky trefený přes zeď, zato druhý byl laciný díky nedůslednosti našich hráčů. Druhý poločas byl zahájen neproměněnýma šancemi Němce a Vystyda, který hlavičkoval po rohu sám, bez ataku vedle. Zato hosté po kopu z rohu opět při nedůslednosti našich hráčů zvýšili na 3:1. Přesto že jsme měli po celý druhý poločas více ze hry, tak jsme propadli střelecky, zakončení většinou končilo vedle!!! Nejhezčí akci celého zápasu předvedl střídající Senft, který obešel tři hráče a nekompromisně zakončil a stanovil konečné skóre 2:3. Přes závěrečný zoufalý nápor se skóre nepohnulo ani po rohu, když odražený míč vystřelil Matoušek nad. Samozřejmě že jsme čekali že jednou přijde i porážka doma, ale tento soupeř si nezasloužil od nás odvést všechny body. Hráli tady mužstva, která hrála mnohem lepší fotbal. Dneska nemůžu pochválit nikoho, zklamala mě hra zálohy, laciné branky a neproměnění 100% šancí. Příští sobotu má naše mužstvo co napravovat v Klatovech, kde hrajeme od 14:00 hod. a odjíždíme v 10.15 hod.