„A“ muži – SK Rakovník    2:2 (1:0)
                                                                    penalty 2:3

Glogar - Krůta Milan, Vystyd, Brotánek Lukáš, Lípa Pavel, Kdolský, Kvěch Kryštof, Dvořák Michael (65.Krůta David) ,Soldát (90.Marek Sirotek), Senft (60.Lípa Václav), Němec (86.Hájek)

Fotogalerie z utkání: ZDE (D.Štverák)

Od začátku zápasu byli hosté aktivnější, přesto jsme mohli jít ve čtvrté minutě do vedení, když Němec vybojoval míč, přihrál Kdolskému, který našel na zadní tyči nehlídaného Kvěcha, ale jeho hlava šla nad. Ve 22. minutě byli blízko k vedení hosté, když trefili přímo z rohu tyč. Ve 25. minutě prošel centr Dvořáka do branky a Tatran vedl 1:0. Několikrát do poločasu zahrozili hosté ze standardních situací, ale střely šly mimo bránu. Druhý poločas začal velkou chybou v naší obraně, po které hosté vyrovnali na 1:1. Potom se pokoušeli zakončovat P. Lípa a M. Dvořák, ale střely byly propagační a nemohly hostujícího brankáře ohrozit. V 74. minutě přišla hezká akce Tatranu, Pavel Lípa vysunul Němce a jeho střelu stačil ve skluzu odvrátit obránce na roh. Roh šel kopat Milan Krůta, míč si našel Vystyd, který ho vrátil před branku na hlavu Kvěcha a od ní skončil v brance - 2:1. Po této brance musel zasahovat i Glogar, ale vždy úspěšně. Hosté hru otevřeli a hráči Tatranu chodili do brejků, bohužel ani jeden nevyužili ke zvýšení skóre. Jednou hosty zachránila po střele Soldáta i tyčka. Hosté nakonec vyrovnali z pokutového kopu v 93. minutě, když se jeden z hostujících hráčů chytře vrhl mezi naše dva hráče a upadl - 2:2. Při penaltách potvrdili naši hráči, že měli mizerný den. Penaltu neproměnili hned tři naši hráči, a protože hosté neuspěli jen dvakrát, tak si odvezli i bod navíc. V tomto zápase podal Tatran špatný výkon, nedařili se přihrávky a zaostávali jsme v důrazu a chyběla tam i bojovnost. Chválím Glogara v brance a střídajícího Davida Krůtu, který se snažil naší mdlou hru rozhýbat, a to se mu dařilo. Další zápas hrajeme v sobotu od 16.00 hod. v Doubravce.