„Áčko“ na závěr podzimu nestačilo na Rokycany

[15. 11. 2015 20:51:50]

„A“ muži  – Rokycany 0:2 (0:0)

Capouch - Řehák, Vystyd, Lípa, Pešek, Kdolský, Matoušek (69.Dvořák), Kvěch, Senft (46.Soldát), Haas (78.Sirotek), Němec

Tatran do zápasu nastoupil bez Brotánka, který je se školou na zahraničním zájezdu. Nikde není napsáno, že by jsme s ním vyhráli. Naše mužstvo totiž předvedlo nejhorší výkon podzimu. Trenéři měli z poslední třetiny strach, protože už v krajském přeboru jsme měli v závěru podzimu problémy. Nejen, že máme mladé mužstvo, ale máme tam hodně chytrých chlapců, kteří studují nejtěžší vysoké školy. A když začnou hráči chodit do školy, chybí na tréninku a divize se nedá hrát jen s jedním tréninkem! To se projevilo v plné nahotě i v dnešním zápase. Všude jsme byli druzí a ke všemu jsme nebyli schopní si nahrát ani na metr. Poločas skončil nerozhodně a my jsme si nevytvořili jedinou příležitost. Přesto jsme mohli jít do vedení ve 23. minutě po hrubé chybě hostujícího brankáře, když mu míč sebral Němec a přihrál ho Haasovi, který ale trefil ležícího brankáře, od kterého se míč odrazil na roh. Střela měla jít nahoru a byl to gól. Hosté udeřili ve druhém poločase ze standartek. Nejdříve kopali roh a náš nejzkušenější hráč, kapitán Pešek, nechal v pohodě hlavičkovat soupeře - 0:1. Za minutu mohlo být vyrovnáno, to Matoušek tvrdě vystřelil a brankář míč s námahou vyrazil před Haase, ale jeho dorážka byla nedůrazná. Druhé brance předcházela hrubka Kvěcha, nejdříve namazal hostujícímu hráči před naším pokutovým územím a potom vzniklou příležitost hostů řešil faulem. Opět nepohlídaný hráč v klidu hlavičkoval - 0:2. Jiskérku naděje na obrat mohl vykřesat Dvořák, kdyby místo zbrklé střely našel některého našeho hráče pod sebou. Za zmínku ještě stojí akce z 85. Minuty, kdy Vystyd vybídl hostujícího útočníka ke skórování, když mu nádherně přihrál na střed pokutového území! Hostující hráč tvrdě vystřelil po zemi a Capouch předvedl výborný zákrok, ale k jeho smůle se míč snesl znova na nohu hostujícího hráče, který tentokrát vyslal bombu pod břevno, ale Capouch předvedl zákrok snů a jeho střelu vyrazil na roh! Zaslouženě potom diváci skandovali  jeho jméno. Po zápase se šli hráči a realizační tým rozloučit s našim kotlem, který po celý podzim byl našim dvanáctým hráčem a i se zbytkem diváků na hlavní tribuně. O plánu zimní přípravy Vás budeme informovat.