"A" muži v prvním jarním zápase remizovali

[8. 3. 2015 20:50:11]

Tatran Sedlčany začal odvetné jarní zápasy nerozhodným výsledkem se čtvrtou Hostouní.

„A“ muži – Hostouň  1:1 (1:1)

Capouch - Pešek, Brotánek, Lípa (83.Vystyd), Řehák, Soldát, Matoušek, Senft (61.Bartoš), Dvořák (61.Senft), Haas, Němec

Tatran začal zápas lépe a do 24. minuty měl vést tři nula! Ve 12. minutě vybojoval svou bojovností míč Soldát a postupoval sám a nepochopitelně vystřelil patnáct metrů vedle! Ve 14. minutě nádherně uvolnil nabíhajícího Němce Brotánek, ten sice vybíhajícího brankáře přeloboval, ale míč šel těsně vedle. Ve 24.minutě uvolnil Haase Soldát a ten střílel přes celou branku těsně vedle. Hosté do té doby nepředvedli nic. Přesto šli do vedení, ve 31. minutě se poprvé dostali k zahrávání  rohového kopu a špatně hlídaný hráč hlavou skóroval - 0:1. Od té doby měli hosté více ze hry, ale šance si nevytvořili. Ve 45. minutě vypadl hostujícímu brankáři centrovaný míč, kterého se zmocnil Němec a brankáři nezbylo nic jiného než ho faulovat. Jasná penalta z které Pešek vyrovnal na 1:1. Druhý poločas dvacet minut patřil hostům, opět bez jakékoliv šance. Potom převzali iniciativu domácí, ale šance se rovněž nerodili. A když šla střela Němce po přihrávce Soldáta vedle a rovněž vedle skončila dorážka Matouška, směřoval zápas k nerozhodnému výsledku. V poslední minutě po kopu z rohu skončil míč v brance hostů, pro faul ale nebyl uznán. Nerozhodný výsledek asi odpovídá tomu co se na hrbolatém hřišti dělo. Nejlepším domácím hráčem byl Pešek. Příští neděli zajíždí Tatran do Berouna, kde se hraje na umělce od 14.30 hod.