"A" mužstvo zahájilo přípravu výhrou v Příbrami (+ rozpis přípravných zápasů)

[13. 1. 2020 7:55:40]

Fotbalisté Tatranu zahájili v pátek 10. 1. 2020 přípravu na jarní odvety. A hned v sobotu je čekal pravidelný zahajovací soupeř, ligový dorost Příbrami.

1.FK Příbram (U19) – „A“ muži 0:1 (0:0)
G: Sochůrek

Trenér poslal v prvním poločase na hřiště hráče, kteří pravidelně nastupovali na podzim v divizi. K dispozici byli tři brankáři, a tak si každý zachytal třicet minut.

Sestava (1.poločas):
L.Dřevojan (30.Glogar), Řehák, D.Čejda, L.Brotánek, P.Lípa, Repetný, M.Dvořák, Kdolský, Soldát, K.Kvěch, M.Krůta

Sestava (2.poločas):
Glogar (60.F.Dřevojan), Doubrava, D.Čejda, Řehák, P.Lípa, D.Krůta, Novotný, Sosnovec, M.Sirotek, Čipera, Sochůrek

Bylo vidět, že je začátek sezony, protože bylo na obou stranách hodně zkažených přihrávek. Jinak to byl vyrovnaný poločas, který zakončil Kvěch střelou do břevna. V druhém poločase měl Tatran více ze hry a při dvou střelách Sirotka musel předvést své umění domácí brankář. Tatran rozhodl zápas v 72.minutě, když David Krůta poslal do úniku Sochůrka a ten chladnokrevně zavěsil - 0:1. Byla to na začátek dobrá příprava.