"A" mužstvo bylo jedenáct minut od vítězství

[13. 9. 2021 8:42:53]

"A" muži - Mýto      2:2 (1:1)

Glogar – Repetný, Krotil, Sosnovec, M.Sirotek, Soldát (46.Kouklík), M.Dvořák, Kdolský (72.M.Habart), P.Lípa, D.Krůta, L.Brotánek (72.Sochůrek)

Fotogalerie z utkání: ZDE (Vojtěch Konopištský)

Hráči Tatranu celý zápas dřeli, ale po dvou laciných brankách, opět ztratili doma body. Zápas začali náporem hosté, ale vytěžili jen tři autové vhazování poblíž naší branky. Potom se zápas odvíjel od čtverce ke čtverci. Naši hráči se přizpůsobili hře hostů, kteří nakopávali míče a úplně vymazali záložníky. My jsme přece jen předvedli několik akcí. Po akci Lípy zakončoval Dvořák, hostující brankář byl na místě. Po Brotánkově přiťuknutí střílel Krůta a znova zasahoval brankář. Ve 29.minutě to konečně vyšlo, akci zahájil Brotánek posunutím míče na Soldáta, ten našel ve čtverci Dvořáka, který dal míč pod sebe na Krůtu a ten technicky k tyči zavěsil - 1:0. Za šest minut bylo vyrovnáno, když hosté podruhé ohrozili naší branku. Střela na přední tyč prošla Glogarovi kolem nohy a tyče do branky - 1:1. Ve 44.minutě ještě s námahou vyrazil hostující brankář střelu Krůty. Ve druhém poločase jsme konečně začali hrát přes záložníky a naše hra se zvedla. V 57.minutě rychle hodil aut Sirotek na Brotánka, který hledal před brankou Kouklíka, ale tomu chyběl krok k dosažení branky. Potom se hezky uvolnil Dvořák, ale brankář byl na místě. Po dvojím střídání se Tatran zásluhou Habarta dostal znova do vedení. To běžela 75.minuta, když náš nejlepší hráč Sirotek vybojoval míč, dostal se do pokutového území, kde našel nabíhajícího Habarta - 2:1. Hosté vystřelili za druhý poločas na naší branku jednou a bohužel z toho byl gól. V 79.minutě jsme špatně rozehráli standardku, hosté získali míč a poslali vysoký centr na zadní tyč, kde ho hostující hráč hlavou poslal ke vzdálené tyči. Z lavičky se nám zdálo, že náš brankář možná mohl brance při lepším postavení zabránit. My se obrovsky nadřeme, než dáme gól a hostům vždy připravíme lahůdku ke skórování. Hráčům nelze nic vytknout byla tam bojovnost a velká snaha vyhrát za tři body. Nic nebalíme, chceme se zachránit, vždyť se slaví 100 let fotbalu v Sedlčanech. Teď nás čeká v sobotu dopoledne nepříjemný soupeř v Mariánských Lázní a rádi bychom překvapili.