[25. 10. 2015 21:20:48]

Hořovicko – „A“ muži 3:0 (2:0)

Capouch - Pešek, Brotánek, Vystyd, Lípa, Kdolský, Matoušek, Kvěch, Dvořák, Senft, Němec

Videozáznam: ZDE

Zápas začal trestným kopem Kdolského do zdi. Potom převzali iniciativu domácí a v šesté minutě po rohu trefili tyč. Naše mužstvo působilo v prvním poločase zakřiknutě. Všude jsme byli pozdě, špatně jsme soupeře obsazovali a náš přechod do útoku spočíval většinou jen v dlouhých nakopávaných balonech bez adresáta. A tak se stalo, že jsme branku domácích ohrozili jen jednou slabou střelou. Přesto jsme nemuseli po poločase prohrávat dva nula! Obě branky byly laciné. První padla v 17. minutě po chybě našich stoperů, když šli oba do míče a nechali o samotě Rampu, kterého měl hlídat Vystyd, míč k němu propadl a jelikož byl sám na desítce nebyl pro něj problém skórovat - 1:0. Druhá branka padla ve 23. minutě, když naši hráči vystavovali domácího hráče do ofsajdu, ale ten vykryl Pešek, a tak šel domácí hráč středem sám na Capoucha a zvýšil na 2:0. Do druhého poločasu udělali trenéři dvě změny, když místo Matouška šel na hřiště Soldát a Senfta vystřídal Haas. Dvořák se posunul do středu zálohy a naše hra se výrazně zlepšila. Hned ve 46. minutě nebyl daleko ke skórování Haas, ale domácí brankář včas vyběhl a míč odkopl. V 50. minutě byla k vidění krásná narážečka Soldáta s Lípou, a Lípy střela přes celou branku skončila těsně vedle. Ani domácí nezaháleli, a tak musel předvádět výborné zákroky Capouch. Po akci Dvořáka střílel vedle Haas. O zakončení se pokoušeli Pešek, Soldát, Lípa, Kvěch, ale střely nešly na branku. Nejblíže k brance jsme byli v 68. minutě po rohu, ale domácí brankář míč směřující do šibenice vyrazil na další roh. V 56. minutě vystřídal Dvořáka Sirotek. V 87. minutě jsme dostali další hloupý gól a rázem to bylo 3:0. V 90. minutě nebyla uznána branka Němce pro ofsajd. Ve druhém poločase se naši hráči přesvědčili, že mohli být soupeři vyrovnaným protivníkem! Domácí mužstvo nebylo o tolik lepší, jak ukazuje výsledek. Zápas máme za sebou a před sebou máme  ještě tři kola, kdy můžeme ukázat našim divákům že umíme vítězit. Nejlepší naši hráči byli Capouch a Dvořák. Příště hrajeme doma v neděli 1.listopadu od 14:00 hod s Aritmou Praha. Zároveň ovšem naše diváky dopředu upozorňujeme, že poslední mistrovský zápas hrajeme doma v SOBOTU 14.11.2015 od 13.30 hod.