"A" mužstvo si ze soustředění přivezlo výhru (+foto)

[30. 1. 2017 7:09:43]

Fotbalisté Tatranu absolvovali 27. – 29. ledna 2017 zimní soustředění v Sušici a hned na začátek je potřeba říct, že se vydařilo. Jak sportoviště, tak ubytování a stravování, bylo výborné. Při té příležitosti také sehrál Tatran další přípravný zápas proti místnímu klubu, s kterým se letos potkáváme v divizi.

Sušice – „A“ muži 2:4 (0:1)

Glogar (46.Dřevojan)min.Drevojan - Brotánek T. (46.Pudil), Vystyd, Brotánek L., Repetný, Hájek, Čejda (46.Otradovec), Kdolský, Sirotek (46.Senft), Haas (46.Kvěch R.), Krůta

Od začátku zápasu byl víc na míči náš Tatran a ve 23. minutě nebezpečně vystřelil Hájek. Jeho střelu brankář vyrazil na roh, který kopal Sirotek a Vystyd hlavou skóroval - 1:0 pro Tatran. Domácí hned na začátku druhého poločasu v 50. minutě vyrovnali na 1:1. Tatran odpověděl v 55.minutě po přihrávce Kvěcha skóroval poprvé za A muže Otradovec  - 1:2. V 60.minutě vyzval ke skórování Kdolský Repetného a ten navýšil náskok na 1:3. V 83.minutě se prosadil Robert Kvěch po přihrávce Repetného - 1:4. V poslední minutě se dopustil zbytečné chyby nejlepší hráč na hřišti Vystyd a domácí snížili na 2:4. Po náročném soustředění předvedli naši hráči dobrý výkon. Další připravné zápasy odehraje Tatran na turnaji v sobotu 4 února na Spartaku Příbram. První zápas hrajeme od 10.00 hod. proti domácímu Spartaku.