"A" mužstvo si na závěr přípravy poradilo s rezervou Benešova

[1. 3. 2015 19:14:41]

Tatran nastoupil v generálce na jarní odvety proti rezervě Benešova a vyhrál 7:4 (5:1)

sestava:

1.pol. Bosák - Pešek, Brotánek, Lípa, Řehák, Soldát, Matoušek, Senft, Dvořák, Haas, Němec

2.pol. Bosák - Pešek, Janoušek, Lípa, Řehák, Soldát (74.Brotánek), Vystyd, Dvořák, Sirotek, Pudil, Němec

Tatran začal zápas výborně a už v osmé minutě vedl 3:0. Ve třetí minutě utekl Němec, nahrál Haasovi - 1:0. V páté minutě si spolupráci zopakovali a bylo to 2:0. V osmé minutě vyzval Haas ke skórování Němce a ten šancí nepohrdl - 3:0. Potom se hra začala vyrovnávat a domácí ve 24. min. snížili na 1:3. Tatran znova zabral a v 37. minutě uvolnil Dvořák Haase a ten dokončil svůj hattrick - 1:4. To ale nebylo ze strany Haase všechno, Senft bombou nastřelil břevno a na odražený míč nejlépe zareagoval Haas a lobem překonal brankáře - 1:5. Do druhého poločasu nastoupili někteří hráči, kteří byli pořadatelem na šibřinkách a na výkonu to bylo znát. Tatran na začátku půle po akci Pudila zvýšil Němcem na 1:6. Potom přišel výpadek a domácí snížili z penalty na 2:6. V 62. min. po mindě na 3:6. V 69. min. nabíječka domácímu hráči - 4:6. To hráče probudilo a po střele Němce se k míči dostal Pudil a zavěsil na 7:4. Gólu mohlo být deset v 80.min. trefil Němec břevno, v 83. min.Brotánek sám jen vyprášil brankáři rukavice a Sirotkovu krásnou střelu přes celou branku domácí brankář vyrazil na roh. Generálka se vydařila, skončila příprava a v neděli začíná jaro na ostro.