"A" mužstvo porazilo divizní Milevsko

[21. 2. 2015 20:13:35]

Tatran sehrál další přípravný zápas proti diviznímu Milevsku na jeho hřišti a zaslouženě zvítězil 3:1 (1:1).

1.poločas Capouch - Řehák, Brotánek, Bartoš, Lípa, Soldát, Matoušek, Senft, Sirotek, Dvořák, Haas

2.poločas: Capouch - Pešek, Bartoš, Janoušek, Lípa, Soldát, Vystyd, Dvořák, Sirotek, Pudil, Haas

Tatran začal zápas lépe a šel už v deváté minutě do vedení, když dlouhý výkop Capoucha posunul Sirotek na Haase a ten se v koncovce prosadil - 1:0.  Potom se hra vyrovnala, domácí přidali na důrazu a hra se většinou odehrávala ve středu hřiště. Ve 29.minutě se vyznamenal Capouch, který chytil stoprocentní šanci. Ve 33.minutě domácí vyrovnali z pokutového kopu po faulu Řeháka - 1:1. Druhý poločas se většinou hrál v režii Tatranu. V 57.minutě uvolnil Haas Sirotka, ale ten trefil jen vybíhajícího brankáře. Házel se aut, míč se dostal k Dvořákovi a ten poslal Tatran znova do vedení - 2:1. Další obrovské příležitosti zahodili Soldát, Pudil, Dvořák. Nejhezčí akce přišla v 79.minutě, Dvořák kolmicí poslal do úniku Pudila, ten poslal ostrý centr na Sirotka, který nedal domácímu brankáři šanci zasáhnout - 3:1. Určitě jsme předvedli lepší výkon než ve Voticích a za to mužstvo zaslouží pochvalu. Generálka se hraje v neděli v Benešově 1.3.2015 od 14.00 hod.