Zprávy


14. mistrovské utkání: 27.3.2016 (hřiště: Tuchlovice)

Tuchlovice – St.dorost     2:3 (0:0)
G: Otradovec 2, T.Glogar

Sestava:
Hladký – Štemberk, Hofman, Stibor, L.Glogar – Sirotek, Lípa, Otradovec, T.Glogar – J.Novák, Míka   

Číst více...

13. mistrovské utkání: 20.3.2016 (hřiště: Tatran)

St.dorost – Kunice      4:3 (3:1)
G: Lípa 3, Otradovec

Sestava:
Hladký – Štemberk, Hofman, Stibor, L.Glogar – Sirotek, Lípa (85.Bláha), Otradovec (66.Lhota), Valenta – Rataj (66.J.Novák), Míka   

Číst více...

Během zimní přestávky sehrál dorost celkem 6 přípravných zápasů, když dva z toho  byly určeny pro mladší dorost. Bohužel vzhledem ke špatné docházce a různým důvodům se nakonec i v ostatních utkáních vždy objevilo několik mladších dorostenců. Pokud se podíváme na výsledky, tak se nám za celou přípravu nepodařilo uhrát ani bod, což je velmi alarmující. Nezbývá nám než věřit, že do mistráků se zlepší docházky na trénink i na zápasy a tím půjdou nahoru i výsledky.

Číst více...

12. mistrovské utkání: 14.11.2015 (hřiště: Kunice I)


Kunice – St.dorost      2:0 (0:0)

Sestava:
Hladký – Štemberk, Hofman, Lhota, Vlásek – Sirotek, Lípa, Otradovec, Dřevojan (78.Počepický) – Procházka (80.Bláha), J.Novák (76.Nováček)   

Číst více...

11. mistrovské utkání: 7.11.2015 (hřiště: Tatran Sedlčany)

 

St.dorost – Sp.Příbram       3:3 (1:2)
G: Lípa, Hrubý, J.Novák 

Sestava:
Hladký – Štemberk (76.J.Novák), Hofman, Stibor, Valenta (76.Dřevojan) – Sirotek, Lípa, Lhota (56.Vlásek), Otradovec,  – Míka (33.Hrubý), Glogar (37.Procházka)   

Číst více...

10. mistrovské utkání: 31.10.2015 (hřiště: Hořovice)

 

Hořovicko – St.dorost       0:0

 

Sestava:
Dřevojan – Štemberk, Hofman, Stibor, Valenta (60.Vlásek) – Sirotek, Lípa, Otradovec, Procházka (67.Hladký) – J.Novák (46.Lhota),  Hrubý (80.Počepický)   

Číst více...

9. mistrovské utkání: 24.10.2015 (hřiště: Tatran)

 

St.dorost – Tatran Rakovník       5:0 (2:0)

G: Lípa 2, Hofman, Otradovec, Hrubý

 

Sestava:
Dřevojan – Štemberk, Hofman (70.Bláha), Stibor, Vlásek (57.Hladký) – Sirotek, Lípa, Otradovec (74.Nováček), Valenta - Procházka (59.J.Novák),  Hrubý   

Číst více...

8. mistrovské utkání: 18.10.2015 (hřiště: Tatran)

 

St.dorost – Nové Strašecí       3:1 (1:1)

G: Lípa, Hofman, J.Novák

 

Sestava:
Hladký – Valenta, Hofman, Stibor, Vlásek – Sirotek, Lípa, Otradovec, Procházka (46.Štemberk) – Hrubý (46.Dřevojan), J.Novák (75.Nováček)   

Číst více...

SK Rakovník – St. dorost    3:2 (2:0)
G: Glogar, Lípa 


Sestava:
Hladký – Štemberk (63.Vlásek), Hofman, Stibor, Sirotek – Procházka (63.J.Novák), Otradovec (70.Otradovec), Lípa, Valenta – Hrubý (83.Bláha), Glogar

Číst více...

6. mistrovské utkání: 4.10.2015 (hřiště: Tatran)

 

St.dorost - Říčany       4:2 (3:1)

G: Lípa, Otradovec, Stibor, Valenta

 

Sestava:
Dřevojan – Štemberk, Hofman, Stibor, Sirotek – Valenta, Lhota (72.Vlásek), Lípa, Otradovec (46.Procházka) – Hrubý (64.Hladký), Glogar (70.J.Novák)   

Číst více...

5. mistrovské utkání: 27.9.2015 (hřiště: Na Ostrově)

 

ČLU Beroun – St.dorost       3:1 (2:0)

G: Lípa

 

Sestava:
Dřevojan – Štemberk, Hofman, J.Novák (64.Hladký), Míka (46.Vlásek) – Sirotek, Lhota, Lípa, Otradovec – Hrubý, Glogar (46.Stibor)   

Číst více...

4. mistrovské utkání: 20.9.2015 (hřiště: Tatran)

 

St.dorost – MFK Dobříš      6:3 (2:2)

G: Lípa 3, Otradovec, Sirotek, Dřevojan

 

Sestava:
Hladký – Štemberk (46.Míka), Hofman, Stibor, Sirotek – Procházka (46.J.Novák), Otradovec (57.Lhota), Lípa, Valenta – Hrubý (72.Dřevojan), Glogar (64.Vlásek)   

Číst více...

3. mistrovské utkání: 13.9.2015 (hřiště: Slaný – tráva I)

 

Slaný – St.dorost      0:3 (0:1)

G: Hrubý, Lípa, Lhota

 

Sestava:
Hladký – Štemberk, Hofman, Stibor, M.Novák (58.Vlásek) – Procházka (58.Dřeovjan), Lhota, Lípa, Sirotek – J.Novák (36.Otradovec) , Hrubý  

 

Číst více...

2.mistrovské utkání: 30.8.2015 (hř.Králův Dvůr)


Králův Dvůr – St.dorost   0:3 (0:2)
G: Hrubý 2, Sirotek


Sestava:

Glogar – Štemberk, Hofman, Stibor, M.Novák (46.Kejha) – Valenta, Sirotek, Lhota (80.Žirovnický), Procházka – J.Novák (76.Nováček), Hrubý

Číst více...

1. mistrovské utkání: 23.8.2015 (hřiště: Tatran)

 

St.dorost – Tuchlovice      5:0 (1:0)

G: Stibor, Sirotek, Míka, Hrubý, Otradovec


Sestava:
Kejha – Štemberk (63.Vlásek), Hofman, Stibor, M.Novák – Otradovec (76.Žirovnický), Lhota, Lípa, Sirotek – Procházka (46.Míka), J.Novák (46.Hrubý)   

Číst více...

Turnaj staršího dorostu v Milíně 26.7.2015 – 1.místo

 

Sestava:
Dřevojan – Hofman, Stibor, J. Novák, M. Novák, Štemberk, Souček, Hrubý, Lhota, Plachý, Křížek, Klíma, Kejha, M. Bláha, M. Hrbek 

Číst více...

29.kolo KPSD, sobota 6.6.2015, Rakovník (Tatran)


Tn. Rakovník – St.dorost    5:0 (2:0)


Sestava:
Glogar – Vlásek, Kabíček, Hofman, Štemberk – Otradovec, Lípa, Lhota, Počepický  – Souček, Hrubý
Střídali:
 Plachý, Klíma

Číst více...

30.kolo KPSD, středa 3.6.2015, Sedlčany (předehrávka)


St.dorost – Kosmonosy    1:2 (1:0)
G: vlastní


Sestava:

Glogar – Míka, Kabíček, Hofman, Štemberk – Otradovec, Lípa, Stibor, Lhota  – J.Novák, Procházka
Střídali: Žirovnický, Počepický
 

Číst více...

28.kolo KPSD, neděle 31.5.2015, Sedlčany

 

St.dorost – Mn.Hradiště    3:5 (2:1)

Sestava:
Glogar – Míka, Kabíček, Stibor, Štemberk – J.Novák, Otradovec, Lípa, Lhota – Doubrava, Hrubý
Střídali: Procházka, Žirovnický, Klíma 

Číst více...

27.kolo KPSD, středa 27.5.2015, Hořovice 

 

Hořovicko – St.dorost    2:0 (0:0)

Sestava:
Glogar – Kejha, Kabíček, Hofman, Vlásek – Otrdaovec, Stibor, Lípa, Štemberk – Lhota, J.Novák
Střídali: Procházka, Počepický, Souček, Žirovnický, Klíma 

Číst více...